Sitemiz üzerinden Kredi kartı veya Havale/EFT yöntemiyle siparişinizi oluşturabilirsiniz

Gökyüzü haritanızı tüm detaylarıyla oluşturabilmemiz için sipariş ekranındaki tüm bilgileri girmeniz gereklidir. Bunlar;

-Konum

-Tarih

-Saat

-Çerçeve Rengidir.

Haritanıza ekletmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizlere sipariş notu kısmından bunu bildirebilirsiniz.

Çerçeveli modellerimizde 30x40cm, kanvas modellerimizde ise 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm boyutlarında sipariş oluşturabilirsiniz

Çerçeveli olarak satılan tüm ürünlerimizi, ham mdf’den üretilen dayanıklı çerçeveler ile birlikte gönderiyoruz.

Standart olarak 400 gram kuşe kağıda yüksek kalitede UV ışınlarına dayanıklı olacak şekilde baskı yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak 20’den farklı kağıt çeşidine de baskı yapabiliyoruz.

Elbette, istediğiniz tasarımı sipariş notu kısmında detaylı olarak belirtirseniz, gökyüzü haritanızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliriz.

Bu linkteki  verileri kullanarak oluşturduğumuz program sayesinde, geçmiş veya gelecekteki tüm konumların gökyüzü haritasını oluşturabiliyoruz.

eningokyuzun.com üzerinden yaptığınız ödemelerde, 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Kredi ve banka kartı bilgileriniz sistemimize hiçbir şekilde kaydedilmez. Site üzerinde saklanmaz. Tüm alışverişlerinizde 3D SECURE güvenlik adımı uygulanır.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Sipariş verirken vade farkıyla birlikte 3,6,9,12 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Siparişinizin ardından faturanız, sipariş verdiğiniz mail adresine e-fatura olarak gönderilir. 

Ürünlerimiz hediye olarak gönderildiği için, üzerinde fiyat yazmayan sevk irsaliyesi ile gönderilmektedir. Dolayısıyla, ürünün yanına fatura koyulmamaktadır.

Ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise, müşteri hizmetlerine ulaşarak telefonunuza gönderilecek form ile adresinizi değiştirebilirsiniz.

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez. Ancak kargonuz size hasarlı ulaşmışsa veya bizim tarafımızdan bir hata yapıldığını düşünüyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Seningokyuzun.com üzerinden verilen çerçeveli gökyüzü haritası ve kanvas tablo siparişleri minimum 4 iş gününde,diğer ürünler minimum 8 iş gününde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Sipariş yoğunluğuna bağlı olarak bu sürelerde değişiklik olabilmektedir.

Türkiye’nin her yerine kargo gönderimimiz ücretsizdir.

Ürününüzü teslim almadan önce, ürünün paketinde hasar gördüyseniz kargo paketini kuryenin önünde açtırmanız ve ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Üründe  bir hasar bulunuyorsa, kurye ile birlikte tutanak tutturarak işlem yaptırabilirsiniz.

Evet, maalesef çoğu kurye ürünün açılmasını beklemeden gidiyor. Ancak size hasarlı ulaşan ürününüz için gün içerisinde kargo firmasına gidip tutanak tutturma hakkına sahipsiniz. Hasarlı ürün tutanağı tutturduktan sonra biz gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz.