Sipariş aşaması hakkındaki tüm sorularınıza, aşağıdaki bölümden yanıt alabilirsiniz. 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sitemiz üzerinden Kredi kartı veya Havale/EFT yöntemiyle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Gökyüzü Haritam İçin Hangi Bilgileri Vermem Gerekli?

Gökyüzü haritanızı tüm detaylarıyla oluşturabilmemiz için sipariş ekranındaki tüm bilgileri girmeniz gereklidir. Bunlar;

-Konum

-Tarih

-Saat

-Çerçeve Rengidir.

Haritanıza ekletmek istediğiniz herhangi bir şey varsa, bizlere sipariş notu kısmından bunu bildirebilirsiniz.

Hangi Boyutlarda Sipariş Verebilirim?

Çerçeveli modellerimizde 30x40cm, kanvas modellerimizde ise 30x40cm, 40x50cm, 50x70cm boyutlarında sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürünü Çerçevesi ile Birlikte mi Gönderiyorsunuz?

Çerçeveli olarak satılan tüm ürünlerimizi, ham mdf’den üretilen dayanıklı çerçeveler ile birlikte gönderiyoruz.

Hangi Kağıda Baskı Yapıyorsunuz?

Standart olarak 400 gram kuşe kağıda yüksek kalitede UV ışınlarına dayanıklı olacak şekilde baskı yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak 20’den farklı kağıt çeşidine de baskı yapabiliyoruz.

Aklımda Bir Tasarım Var. Bunu Yapabilir misiniz?

Elbette, istediğiniz tasarımı sipariş notu kısmında detaylı olarak belirtirseniz, gökyüzü haritanızı istediğiniz şekilde hazırlayabiliriz.

Gökyüzü Haritamın Doğruluğunu Nereden Bilebilirim?

Gökyüzü haritanız Avrupa Uzay Ajansı’nın Hipparcos misyonu için paylaştığı gözlemlerden yararlanılarak, bilgisayar ortamında hazırlanır. Bilimsel olarak olabilecek en yüksek tutarlılıktadır.

Gökyüzü haritanızın doğruluğunu internette bulabileceğiniz birçok anstronomi yazılımından teyit edebilirsiniz.

Ödeme aşaması hakkındaki tüm sorularınıza, aşağıdaki bölümden yanıt alabilirsiniz. 

[/vc_column_text]

Kredi Kartı ile Ödeme Güvenli mi?

Seningokyuzun.com üzerinden yaptığınız ödemelerde, 256 bit şifreleme ile birlikte SSL (Secure Socket Layer) güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Kredi ve banka kartı bilgileriniz sistemimize hiçbir şekilde kaydedilmez. Site üzerinde saklanmaz. Tüm alışverişlerinizde 3D SECURE güvenlik adımı uygulanır.

3d Secure Nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Taksit Yapabiliyor musunuz?

Sipariş verirken vade farkıyla birlikte 3,6,9,12 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Faturam Siparişimle mi Gönderilecek?

Siparişinizin ardından faturanız, sipariş verdiğiniz mail adresine e-fatura olarak gönderilir. Faturanız tarafınıza ulaşmadıysa, bizlere siparis@seningokyuzun.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Neden Yok?

Kapıda ödeme yönteminin ülkemizde kötüye kullanımının fazla olması ve ürünlerimizin kişiye özel olmasından dolayı ne yazık ki yakın zamanda kapıda ödeme seçeneğini kullanmayı düşünmüyoruz.

Sipariş Adresimi Değiştirebilir miyim?

Ürününüz henüz kargoya verilmemiş ise, müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin adresini değiştirebilirsiniz.

Siparişimi İade Edebilir miyim?

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, “Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler” iade edilemez. Ancak kargonuz size hasarlı ulaşmışsa veya bizim tarafımızdan bir hata yapıldığını düşünüyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Siparişim Kaç Gün İçerisinde Kargoya Verilir?

Seningokyuzun.com üzerinden verilen çerçeveli gökyüzü haritası ve kanvas tablo siparişleri 2-4 iş gününde,diğer ürünler 3-8 iş gününde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Sipariş yoğunluğuna bağlı olarak bu sürelerde değişiklik olabilmektedir.

Kargo ücretli mi?

Türkiye’nin her yerine kargo gönderimimiz ücretsizdir.

Kargomu Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ürününüzü teslim almadan önce, ürünün paketinde hasar gördüyseniz kargo paketini kuryenin önünde açtırmanız ve ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Üründe  bir hasar bulunuyorsa, kurye ile birlikte tutanak tutturarak işlem yaptırabilirsiniz.

Ürün Hasarlı Geldi Ancak Kurye Tutanak Tutmadan Gitti. Ne yapacağım?

Evet, maalesef çoğu kurye ürünün açılmasını beklemeden gidiyor. Ancak size hasarlı ulaşan ürününüz için gün içerisinde kargo firmasına gidip tutanak tutturma hakkına sahipsiniz. Hasarlı ürün tutanağı tutturduktan sonra biz gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz.