ÖNEMLİ DUYURU

18 Nisan itibariyle büyükşehirler başta olmak üzere yurt genelindeki birçok kargo firması, oluşan olağanüstü yoğunluk ve bazı kargo şubelerindeki karantinalar nedeniyle kargo şubesine teslim ettiğimiz kargoların size ulaşması uzun sürebilmektedir.

Bu sürenin daha da uzamaması adına her gün, kargo şubeleri açıldığında sürekli kargo gönderimi yapmayı denemekteyiz. Ancak yine de bazı şubelere gönderimler çok kısıtlı olduğu için sorun yaşanabilmektedir.

Son 1 ayda gönderdiğimiz 150'yi aşkın kargolarımızda, kargoya verildikten sonraki teslimat süresi 2-3 gündür. Ancak bunun yanında, 10 gün boyunca kargo gönderimi yapamadığımız il ve ilçeler de bulunmaktadır.

Bu sebeple, siparişinizin size ne zaman teslim edileceği konusunda net bilgi verememekteyiz. Sipariş öncesi, eğer erken ve belirli bir tarihte teslimat yapılmasını istiyorsanız, mağduriyet yaşamamanız adına sipariş vermemenizi öneririz.

Yaşanan bu durumdan ötürü tüm müşterilerimizden özür dileriz. Kargo firmaları tarafından sorunun çözülmesi durumunda tekrar duyuru yapılacağını belirtmek isteriz.

Tüm soru ve görüşleriniz için, bizlere daima info@seningokyuzun.com adresinden veya instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Yıldızları Birlikte İzlediğimiz Güzel Günlerde Tekrar Görüşmek Üzere!

Sepet

loader
Whatsapp Destek