Kişiye Özel Hediye Fikirleri – Gökyüzü Haritası Hediye

Özel günlerde hediye seçimi, bizi en çok zorlayan olaylardan biridir. Klişeleşmiş hediyeler yerine, bizim için anlamı olan özel hediyeler her zaman daha ön plandadır. Ancak sevdiklerimiz için eşsiz ve kişiye özel hediye seçmenin yanında hediyenin de kaliteli olmasını isteriz. Sevgiliniz, arkadaşlarınız ve tüm sevdikleriniz için tüm bu kriterlere uyan birçok hediye fikrimiz var.

  1. Gökyüzü Haritası Gümüş Kolye
  2. Gökyüzü Haritası Gece Lambası
  3. Gökyüzü Haritası Çerçeveli Tablo
  4. Gökyüzü Haritası Kanvas Tablo

1-Gümüş Kolye

Kişiye Özel Hediye Fikirleri - Gökyüzü Haritası Hediye 2

Seningokyuzun.com ekibi olarak, kişiye özel ürünlerimiz arasında bizce en değerlisi gökyüzü haritası gümüş kolyeler. Özel gününüzün konumu ve tarihine göre tamamen size özel olarak hazırlanan gümüş kolyelerimizi, sertifikası ile birlikte gönderiyoruz. Hayatınızın en değerli anıları, bu sayede daima sizinle birlikte oluyor.

 

2- Gece Lambası

Kişiye Özel Hediye Fikirleri - Gökyüzü Haritası Hediye 3

Gümüş kolyenin dışında, evinizde dekor olarak kullanabileceğiniz harika bir önerimiz daha var. Gökyüzü haritası gece lambası, yine belirttiğiniz tarih ve konuma özel olarak hazırlanıyor. 4mm kalınlığındaki pleksiglass’a verdiğiniz bilgileri kullanarak gökyüzü haritasını işliyoruz. Alt kısımda ahşap görünümlü led kaideyi açtığınızda, işlenen kısımlar parlar. Bu sayede karanlıkta muhteşem bir görüntü oluşur.

3- Çerçeveli Tablo

Kişiye Özel Hediye Fikirleri - Gökyüzü Haritası Hediye 4

Evinizin duvarlarına şık bir dokunuş yapmak için, iki seçenekten birisi çerçeveli tablolarımız. Çerçeve kenarlıkları MDF’den, ön panel ise polyesterin maddeden oluşur. İç kısımda ise 300 gram parlak kuşe kağıt kullanıılır.

4- Kanvas Tablo

Kişiye Özel Hediye Fikirleri - Gökyüzü Haritası Hediye 5

En çok tercih edilen ürünlerimizden olan gökyüzü haritası kanvas tablolar, 3cm ahşap şase üzerine gerdirilen ithal ve kaliteli kanvas bezlerine basılır. Çok yüksek DPI oranına sahip olan yüksek teknolojili baskı makinelerimiz sayesinde, mükemmel bir görünüm sağlar.

0

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

loader
Whatsapp Destek