Senin Gökyüzün

2018 yılının sonunda, gökyüzündeki yıldızları sizlere ulaştırabilmek için çıktığımız yolda birçok sipariş, birçok teşekkür alıyoruz. Bize güç veren olumlu yorumlarınızla birlikte en yüksek kalitede ve en uygun fiyatta verdiğimiz hizmete 2 yıldır devam ediyoruz. 2 Yıl boyunca 10.000’den fazla siparişi özenle, hepsini kendi hediyemizmiş gibi hazırladık ve her gün sizlerin en değerli anlarını ölümsüzleştirmekten mutluluk duyuyoruz.

Dayanıklı ve Yüksek Kaliteli Kanvas Tablo

Kanvas tablolarımızın ahşap panelleri el yapımı olarak birleştirilir. Bu sayede kanvasın dayanıklılığı daha da arttırılmış olur. Kanvas bezi üzerine yapılan baskı, güneş ışıklarına karşı korumalıdır ve solmama garantilidir.

Profesyonel Baskı Kalitesi

Çerçeveli tablo siparişleriniz, son teknoloji Xerox igen 5 xxl dijital baskı makinesi ile üretilir. Diğer baskı makinelerinden alınan baskıların aksine tüm baskılarımızın renk yoğunluğu ve doğruluğu en üst seviyededir.

Senin Gökyüzün,  Kutudakibilim Eğitim Teknoloji ve İnternet Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin bir alt markasıdır. Ofisimiz Esentepe Talatpaşa Caddesi No:5 Harman Sok. Girişi, 34394 Şişli/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Kanvas tablolarımız Ankara’dan, diğer tüm ürünlerimiz İstanbul’daki atölyemizden gönderilmektedir.

Müşteri Destek Hattı: 0850 305 55 73