Gökyüzü Haritası Nedir? Gökyüzü Haritası Nasıl Yapılır?

Gökyüzü Haritası Nedir?

Gökyüzü haritaları hediye olarak eşsiz olduğu gibi altında yatan bilim konusunda da eşsizdir. Sitemizde satışa sunduğumuz gökyüzü haritaları kısaca özetlemek gerekirse belirlediğiniz tarih ve konumdaki gökyüzünün birebir kopyasıdır. Günümüz teknolojisi sayesinde geçmiş, gelecek fark etmeden tüm zamanlarda gökyüzü modellenebiliyor. Bu sayede size özel olan o eşsiz gökyüzü haritaları oluşuyor. Biz de, bu teknolojiyi ve Avrupa Uzay Ajansı’nın kataloğunu kullanarak, sizin için özel tasarım Gökyüzü Haritaları üretiyoruz.

Sipariş öncesi her müşterimizin aklında genellikle benzer sorular oluyor,

  • Gökyüzü Haritamın doğruluğuna nasıl güvenebilirim?
  • Gökyüzü Haritası için verileri nereden alıyorsunuz?
  • Gökyüzü Haritam ne kadar tutarlı?

Tüm bunlara cevap vermek gerekirse, size özel hazırladığımız eşsiz gökyüzü haritalarımızda Avrupa Uzay Ajansı’nın kataloglarını kullanıyoruz. Bu kataloglar ile oluşturulmuş programdan aldığımız çıktıyı sizin için modelleyerek, duvarınızı süsleyecek bir dekor haline getiriyoruz. Bu kataloglar neredeyse %100 tutarlılık ile hazırlandığı için, verdiğiniz konum ve tarih için kesin sonuçlar veriyor. Ne kadar detaylı bilgi verirseniz, haritanız da o kadar kesin sonuçlar verebiliyor.

Gökyüzü Haritası Nasıl Yapılır?
Gökyüzü Haritası Nasıl Yapılır?

Gökyüzü Haritası Nasıl Yapılır?

Gökyüzü Haritanızı hazırlarken kullandığımız öncül kaynak Avrupa Uzay Ajansı’nın Hippacros kataloğu. 100.000’e yakın yıldızı barındıran bu katalog, çok yüksek tutarlılıkta sonuçlar sağlıyor. Bu yüzden aslında sadece bu kataloğu kullanarak da Gökyüzü Haritası’nı oluşturabilmek mümkün. Ancak biz yine de kesinlik açısından bunun yanında NASA’nın da halka açık olarak sunduğu kataloglardan yararlanıyoruz. Bu sayede hazırladığımız gökyüzü haritaları %100 kesin sonuçlar verebiliyor.

Peki Gökyüzü Haritasını Nereden Satın Alabilirim?

Seningokyuzun.com üzerinden gökyüzü haritanızı kişiselleştirerek satın alabilirsiniz. Stok durumuna bağlı olarak değişmekle birlikte; Çerçeveli Gökyüzü Haritası, Kanvas Gökyüzü Haritası, Gökyüzü Haritası Gece Lambası ve Gökyüzü Haritası Kupa bardak modellerimizi dilediğiniz şekilde özelleştirerek satın alabilirsiniz.

Kullandığınız materyallerin kalitesi nedir?

Satışa başladığımız ilk günden bu yana, en kaliteli ve en uygun fiyatla satış yapmak için her zaman yeni şeyler arıyor ve sizlere sunuyoruz. Örnek vermek gerekirse, diğer sitelerden alışveriş yaptığınızda kargo baloncuğuna sarılı halde gelen hediyenin aksine tüm siparişlerimizi yıldız baskılı özel hediye kutularında gönderiyoruz. Ürünlerimizin zarar görmemesi için kutuya koymadan önce baloncuk ile sarıyoruz. Eğer göndermek istediğiniz bir not varsa, notunuzu da ekleyerek paketliyoruz.

Çerçeveli modellerimizin çerçeveleri ham mdf’den üretiliyor . Ön kısmında ise polyesterin kullanılıyor. Bu sayede birebir cam görüntüsü veriliyor ve sağlamlık olarak da camdan daha sağlam oluyor. İçerisinde kullandığımız kağıt da, piyasada bulunabilecek en kaliteli kağıtlardan olan 400 gram kuşe kağıt.

Kanvas tablolarımız, anlaşmalı olduğumuz tecrübeli bir firma tarafından titizlik ile üretiliyor. Aynı şekilde, baştan sona kadar tüm aşamada kaliteyi göz önünde bulundurarak üretim yapıyoruz. Ürünlerimiz ile alakalı yaşadığınız en ufak bir sorunda sizi mağdur etmeyecek şekilde yardımcı olmaya gayret ediyoruz. Tarafınıza kırık ulaşan, hatalı basılan ya da herhangi bir sebeple tarafımızdan size yanlış gönderilen bir ürünü hiçbir ücret ödemeden tekrar yolluyoruz. Şirket olarak benimsediğimiz en önemli politika, müşterilerimizin hiçbirini mağdur veya mutsuz etmeden sorunları en hızlı şekilde çözmek. Bunu güleryüzlü ekibimiz sayesinde kolaylıkla sağlayabiliyoruz.

 

🎁 Hediye Paketi Olarak Satın Alabilir miyim?

Siparişlerimizi gönderirken, hediye paketi isteyin ya da istemeyin özel kutusuna koyarak gönderim sağlıyoruz. Standart kargo kutusunun yerine, üzeri yıldız desenli özel kutumuz ile tüm siparişlerinizi özenle gönderiyoruz.

☄️ Tasarım hazırlandıktan sonra görebilir miyim?

Hazırlanan Gökyüzü Haritaları, genellikle hediye olarak gönderileceği için son derece özenli şekilde hazırlamaya çalıışıyoruz. Bu yüzden, en ufak bir hata dahi olmaması için tasarımlar hazırlandıktan sonra taslak tasarımı mail adresinize gönderiyoruz. Siz “Onaylıyorum.” demediğiniz sürece, hiçbir tasarımı baskıya vermiyoruz. Değişmesini istediğiniz herhangi bir şey olduğunda, sınırsız şekilde tasarımı revize ediyor ve tamamen sizin beğeneceğiniz şekle getiriyoruz.

💁 Gökyüzü Haritası tasarımı kişiselleştirilebilir mi?

 
Gökyüzü haritalarımızı tasarlarken, sizlere kolaylık olması açısından sitemiz üzerinde hazır temalar sunduk. Bu temalar üzerinde dilediğiniz şekilde font-fotoğraf düzenlemesi yapabilirsiniz. Dilerseniz arkaplana kendi fotoğrafınızı koyabilir, ya da gökyüzü haritasının renklerini değiştirebilirsiniz. Bu konuda sınır tamamen sizsiniz. Tasarımınızı kişiselleştirmek istiyorsanız, sipariş sonrası info@seningokyuzun.com adresine detaylı mail göndermeniz yeterli.

0

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

loader
Whatsapp Destek